--!>

Символічна п’ятірка: ралі «VII Ворота України» запропонує учасникам 5 спецдяілянок

09 сентября 2021 /

 

5-й етап Чемпіонату України з ралі і 5 спецділянок ралі «VII Ворота України» символічно презентує глядачам та учасникам організатор змагань - Галицький Автомобільний Клуб.  Тож вже найближчими вихідними - 10-12 вересня славетне місто Борислав, що є місцем унікальної історії зародження нафтопереробної промисловості в Україні, перетвориться на справжню ралійну мекку і прийматиме спортсменів не тільки з усіх регіонів нашої держави, а й навіть з-за кордону.

V етап Чемпіонату України з ралі «Ворота України»

Під час першого осіннього ралійного етапу учасникам приготували 101,60 км спецділянок із загальною довжиною маршруту 226,90 км. Спортсмени змагатимуться за призові місця не тільки у заліках Чемпіонату України, а й у додатковому заліку «ТРОФЕЙ «RALLY LEGENDS», з довжиною спецділянок у 24,90 кілометра.

 

Перший день ралі «VII Ворота України» відбудеться у місті Борислав з проїздами спецділянок із наступною зміною напряку.

 

Другий день Ралі Галіція  приготував спортсменам спецділянки Борів-Укрнафта-Схдіниця, що учасники долатимуть в обох напрямках.  

 

Офіційна церемонія відкриття відбудеться 11 вересня о 15-40 на площі перед входом у Бориславську міську раду. Там же о  17-30 12 вересня урочисто нагороджуватимуть призерів та переможців 5 етапу Чемпіонату України з ралі «VII Ворота України»

 

 


9-09-2021 /
Погода, Новости, загрузка...