--!>

На Закарпатті стартував Чемпіонат України з гірських автоперегонів

18 июля 2020 /

Ні посткарантинній смуті! В Україні поновлюється автоспортивний сезон. Тож, прямо сьогодні  Закарпатській області стартували І та ІІ етапи  Чемпіонату України з гірських автоперегонів «ХІ БЕСКИД» 2020.  Змагання триватимуть два дні і запропонують спортсменам швидкі асфальтові траси в Лумшорах та Вільшинках. Саме ці етапи традиційно вважаються одними з найвищих точок змагань, оскільки мають перепад висот у 236 метрів.  Організатор – Галицький Автомобільний Клуб за підтримки Закарпатьскої ОДА підготував ділянки І та ІІ етапів  завдовжки 2,8 кілометри та 2,9  кілометри відповідно.    

І та ІІ етапи Чемпіонату України з гірських гонок «Бескид 2020»

Гонщики вийдуть на старт ділянки «Вільшинки» у суботу 18 липня, а спецділянку «Лумшори» долатимуть у неділю 19 липня.  Ввечірі  того ж дня  у селищі с. Турички  Закарпатської області відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців і призерів І та ІІ етапів Чемпіонату України з гірських перегонів.

Але на цьому приємні новини не закінчуються! У 2020-му році Галицький автомобільний клуб  створює найзручніші умови для учасників  і  проводить виключно спаровані етапи. Таким чином, спортсмени виїжджатимуть на змагання тричі, але візьмуть участь у 6-ти етапах. Так, III  ІIV етапи  гостинно зустріне Івано-Франківська область, а VIVI пройдуть на Львівщині. І саме останні етапи матимуть ідеальне асфальтове покриття після капітального ремонту. Тож, можна буде додати у швидкості!

Традиційно гірський чемпіонат проходить у високогір'ї Карпат і пропонує спортсменам перепад висот від 100 до 400 метрів, траси з асфальтовим покриттям та велику кількість поворотів.

 

Список учасників: http://gac.org.ua/hill_climb_beskyd_2020

 

Траса «Вільшинки»

Місце: с.Вільшинки, Закарпатська область;

Довжина траси 2,8 км,

Перепад висот – 236 м;

Покриття - асфальт

Кількість правих поворотів: 6

Кількість лівих повортів: 7

 

Траса «Лумшори»

Місце:  с.Лумшори, Закарпатська область;

Довжина траси – 2,9км,

Перепад висот – 128 м;

Покриття – асфальт

Кількість правих поворотів: 7

Кількість лівих повортів: 8


18-07-2020 /
Погода, Новости, загрузка...