--!>

У Києві відбудеться семінар автодіагноста Шульгіна з рекордною кількістю учасників

29 октября 2018 /

Ð154;аÑ128;Ñ130;инки по запÑ128;оÑ129;Ñ131; авÑ130;одÑ150;агноÑ129;Ñ130;ика

 

2 дні, більше 100 учасників з усієї України та навіть з незаконно окупованого Криму. У Києві готуються до семінара з експрес-автодіагностики відомого у Європі автодіагноста Андрія Шульгіна. Організатори кажуть - у світі стрімкого подорожчання пального в світі, попит на ГБО серед автомобілістів стає ще більшим.  Адже виробники гарантують не тільки економію пального, а й якість свого обладнання. Утім випадки, коли після встановлення ГБО, автомобіль працює некоректно непоодинокі.  Тож, українцям радять ретельно обирати СТО, що не тільки підбере, встановить обладнання, а й правильно проведе діагностику роботи автомобіля і налаштує всі системи після встановлення ГБО. Саме такі відповідальні учасники ринку і стануть учасниками семінару відомого авто діагноста Андрія Шульгіна, що  спільно організовують InjectorService з компанією ROMANO Autogas.

 

Основні блоки семінару:

- Експерес – діагностика  автомобіля до та після встановлення ГБО за допомогою  мотортестера USB Autoscope

- Практика налаштування ГБО за допомогою  USB Autoscope;

- Діагностика газових форсунок

- Табличні налаштування ГБО #Romano для двигунів з безпосереднім вприском пального  

 

Лектори:

- Андрій Шульгін  

- Володимир Нарушинський  

- Володимир Кізіма  

- Роман Гуртовий  

 

Шульгін Андрій Вікторович

Магістр, інженер-системотехнік, практикуючий діагност, власник Bosch CarService "ShulginAvto". Переможець 2-го конкурсу діагностів України. Розробник методик діагностики та автор скриптів CSS, Px, ElPower. Автор багатьох статей з діагностики автомобілів.

 

ROMANO Autogas

 

Один з найбільш популярних брендів у світі серед  виробників газобалонного обладнання. ROMANO Autogasвикористовує найсучасніші технології для двигунів з прямим вприскуванням. Володіє найбільшою кількістю патентів в області газобалонного обладнання.

 

 

 


29-10-2018 /
Погода, Новости, загрузка...