--!>

Ювілейне 25-е ралі «Чумацький Шлях» виходить на старт

20 августа 2018 /

Ювілейне 25-е ралі «Чумацький Шлях» виходить на старт

 

Чверть сторіччя в гонці: найстаріший етап Чемпіонату України з ралі відзначає 25-річний ювілей. Подія більш ніж унікальна, адже саме етап у Херсоні став єдиним, що присутній у календарі першості кожного року. І, найголовніше, за всі роки незалежності жоден «Чумацький шлях» не було скасовано!

 

І це не єдине досягнення:

 

- У 1996 році ралі в Херсоні  вперше включили до календаря Міжнародних змагань

-У 2008 в етапі взяли участь одразу 7-меро чемпіонів різних країн:   України (Олександр Салюк-молодший, Юрій Протасов, Валерій Горбань), Росії (Олександр Желудов), Латвії (Яніс Воробйовс, Андіс Нейкшанс) и Фінляндії (Антон Ален, син легендарного гонщика Маркку Алена). Абсолютним переможцем ралі «Чумацький Шлях» 2008 року став Антон Ален на Fiat Punto Abarth S2000.

До старту ювілейного етапу організатор – Автомобільний Клуб «Херсон» готується більш ніж ретельно:

-З нагоди 25-ї річниці ралі – урочиста церемонія відкриття етапу відбудеться біля воріт Херсонської фортеці – історичної пам'ятки 17 сторіччя.

-До початку  офіційної церемонії прямо на площі біля ККЗ «Ювілейний» працюватиме авто-мото шоу з конкурсами для вболівальників, тест-драйвами та подарунками від партнерів.

-Спеціальним музичним гостем церемонії стане відомий музикант DJANTAI  

З 15 до 18 години 08 вересня всі  бажаючі стануть свідками видовищних паралельних змагань у  Херсоні (мікрорайон Таврійський).

09 вересня учасники вже традиційно перемістяться до кар'єру біля села Тягінка, де й боротимуться за титул абсолютного переможця змагання та переможців по класах.

 

Генеральний спонсор Чемпіонату України з ралі 2018 року – мережа  АЗК GLUSCO

Генеральний інформаційний партнер: програма Свідок і телеканал НТН

Генеральний медіа – партнер: Авто24

Генеральний радіо – партнер: Радіо DJFM

 

Опис траси змагань:

 

Загальна довжина СД: 122,36 км

Загальна довжина маршруту: 144,12 км

Загальна кількість спецділянок: 10

Загальна кількість секцій: 7

Загальна кількість Днів: 2

 

Список учасників:  https://fau.ua/events/1358/

 

Чемпіонат України з ралі:

Це класичне ралі, що передбачає змагання екіпажів на дорогах загального користування, перекритих для громадського транспорту та людей на час проведення перегонів. У різні роки Чемпіонат України з ралі включав від 5 до 7 етаів, що проходили на трьох типах покриття: асфальт, гравій та грунт. Географія змагань 2018 року охоплює Трускавець (Львівська область), Умань (Черкаська область), Київ, Херсон, Снятин (Івано- Франківська область).


20-08-2018 /
Погода, Новости, загрузка...