--!>

Черкаси збирають ралійні екіпажі на «Славутич ралі 2018»

31 июля 2018 /

 

Ð154;аÑ128;Ñ130;инки по запÑ128;оÑ129;Ñ131; «AERORING» ajnj

4 та 5 серпня Черкаси приймуть IVетап трофея Автомобільної федерації України з ралі на серійних авто «Славутич ралі» та III етап Кубку «AERORING».

Цьогоріч Черкаси проводять у себе рекордну кількість етапів Трофея ФАУ.

<!--[if !supportLists]-->-      Упродовж сезону у Черкасах проходить чотири етапи Трофея ФАУ з ралі на серійних авто. Окрім того, всі черкаські етапи об’єднанні ще й окремим Кубком «AERORING». Таким чином, у спортсменів з’явилася додаткова мотивація їхати до Черкас, не пропускаючи, жодного нашого етапу. Адже вони мають можливість здобути призи не лише у класах Трофея, а й у Кубку«AERORING», - розповідає черкаський організатор Андрій Яроменко.

Позаду вже два етапи, останній з яких – «Wonder Rally» - відбувався наприкінці червня. Тоді на черкаських спец ділянках змагалося чотири десятки екіпажів. А самі перегони відбувалися у форматі паралельних стартів, що є унікальним явищем у Трофеї.

Організатори зазначають, що паралельні старти будуть і під час «Славутич ралі», щоправда, лише в один зі змагальних днів.

Самі змагальні спец ділянки будуть розміщенні на території місцевого аеропорту. А офіційне відкриття та старт перегонів відбудеться на центральній площі міста.

Важливо, що черкаська змагальна траса вважається однією з найкращих в Україні, адже має якісне асфальтне покриття. Її протяжність понад 30 км.

Ще під час першого етапу у Черкасах започаткували і легендарний клас «ЗАЗ-968». Якщо на початку у цьому класі їхало лише чотири «Запорожці», то нинішнього етапу їх очікується більше десята.

Окрім того, під час «Славутич ралі» відбуватимуться і заїзди учасників унікального і єдиного в Україні проекту «АвтоАкадемії». Учасниками проекту є студенти та викладачі місцевих навчальних закладів. Під наглядом автоспортсменів, вони не лише готують свої авто до перегонів, а й змагаються в своєму класі.

 

Детальний відео-огляд «Wonder Rally»  

 


31-07-2018 /
Погода, Новости, загрузка...