--!>

Ралі Столиця повертається

04 июля 2018 /

Ралі Столиця повертається

 

4 липня о 15.00 відбудеться прес-конференція, присвячена старту етапу Чемпіонату України з ралі – Ралі «СТОЛИЦЯ» (Зала 1).

Учасники: Сергій Малик - президент Київського Міського АвтоМото Клубу; Юлія Жаткіна - директор з маркетингу та комунікацій паливної мережі GLUSCO; Олександр Чечуй - координатор з маркетингу і адмінпитань  компанії "Ferdinand Bilstein Ukraine".

Коротко. Київський Міський АвтоМото Клуб (КМАМК, kmamk.com) запрошує 7 липня (субота) о 19:00 на вул.Хрещатик, 36. Саме тут починає свій старт найунікальніший етап Чемпіонату України з ралі – Ралі «СТОЛИЦЯ».

Центр Києва перетворять на автоспортивну Меку лише на декілька годин, після чого усі учасники готуватимуться до бойових заїздів, які пройдуть вже наступного дня, 8 липня (неділя), на Київщині (Хорошевський район, смт Іршанськ, селища Старіки, Десятини, Полянка, Мелені, Шершні Житомирської області). Змагання триватимуть з 9:00 до 19:00. Того ж дня, відбудеться нагородження переможців у смт. Іршанськ Житомирської області.

«СТОЛИЦЯ» - стане третім етапом Чемпіонату України (ЧУ) з ралі. Вже зареєстровано понад 30 екіпажів. Їм потрібно буде подолати 118 кілометрів швидкісних спецділянок зі змішаним гравійним покриттям.

Довідково. Цікаві факти та історія ралі «СТОЛИЦЯ».

- Змагання відбуваються з 1999 року, за «будь-якої погоди», що і радує шанувальників автоспорту, мас-медіа, глядачів, слухачів та читачів, а також спортсменів-ралістів.

- Ралі «СТОЛИЦЯ» вважається наймасовішим автомобільним змаганням. У 1999 році на старт вийшло 36 екіпажів, а у 2005 році - вже 58.

- У 2005 році році у перегонах брали участь два англійські екіпажі на автомобілях «Ford Focus WRC» (World Rally Cup).

- Президент КМАМК пілот – рекордсмен Сергій Малик, у пошуках видовищних та складних спецділянок для ралі «СТОЛИЦЯ», проїхав майже 5000 кілометрів.

- ЧУ з ралі - це класичне ралі, що передбачає змагання екіпажів, на дорогах загального користування, перекритих для громадського транспорту  та людей, на  час проведення перегонів.   

Контактні особи КМАМК: Дарія Корнієнко, 093-819-96-81; Юлія Матвєєва, 067-288-78-72.

 

Посилання на трансляцію: 


4-07-2018 /
Погода, Новости, загрузка...