МАКАРІВ ОНОВЛЮЄ ІМІДЖ: У СЕЛИЩІ ТРИВАЄ КОНКУРС НА ВЛАСНИЙ ЛОГОТИП ТА СЛОГАН

12 мая 2018 /

Ð154;аÑ128;Ñ130;инки по запÑ128;оÑ129;Ñ131; макаÑ128;Ñ150;в

 

Його оголосила Макарівська селищна рада. До участі запрошують всіх бажаючих і додають – важлива думка кожного мешканця. Адже конкурс – це початок великої роботи зі створення повноцінного брендбуку Макарова, що максимально розкриє туристичний та бізнесовий потенціал селища.

Макарівський селищний голова Вадим Токар відзначає: Макарів – дуже перспективна громада з розвиненою інфраструктурою, чудовими краєвидами й поруч з Києвом. «Нам є що показати і чим зацікавити. Більш того, ми хочемо почути думку наших мешканців, яким вони бачать Макарів у майбутньому. Тому запрошуємо всіх до участі» – зазначив він.

Нагадаємо, конкурс стартував 1 травня. За умовами, немає обмежень ані у віці, ані у статусі, головне – чітко пояснити ті чи інші символи та кольори, що використовуються у макеті конкурсної роботи. Не менш важливою є і правильно подана пропозиція, що має містити повний пакет документів, а саме: заяву на ім’я Макарівського селищного голови із зазначенням ПІП, адреси та контактних даних, а також логотип та гасло Макарова у повноколірному та одноколірному вигляді у форматі jpeg, текстове написання слогана, і чітке обґрунтування своєї ідеї та бачення.

Приймання заявок триватиме до 15 травня. До фіналу вийдуть 5 найкращих робіт. Кращу пропозицію серед фіналістів визначать за результатами опитування на facebook-сторінці Макарівської селищної ради. Переможця оголосять 25 травня. На його чекає винагарода.

Телефон для довідок 0679565818 (Віталій)  або  на електронну адресу Макарівської селищної ради: makrada@ukr.net або makarivzmi@gmail.com


12-05-2018 /
Loading...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...