Макарів отримає власний логотип та слоган

27 апреля 2018 /

Макарівська селищна рада оголосила конкурс на розробку логотипу та слогану Макарова. Взяти участь у конкурсі може кожен, хто виявить бажання внести свій внесок у розвиток містечка. За словами Макарівського селищного голови Вадима Токаря, такий конкурс проводиться вперше, утім саме ця громада є однією з найбільш перспективних на Київщині. Тож, власний логотип та слоган, допоможуть зробити Макарів ще більш впізнаваним та цікавим для туристів та потенційних інвесторів. 

Ð154;аÑ128;Ñ130;инки по запÑ128;оÑ129;Ñ131; макаÑ128;Ñ150;в


За умовами конкурсу, немає обмежень ані у віці, ані у статусі, головне – чітко пояснити ті чи інші символи та кольори, що використовуються у макеті конкурсної роботи. Не менш важливою є і правильно подана пропозиція, що має містити повний пакет документів, а саме: заяву на ім’я Макарівського селищного голови із зазначенням ПІП, адреси та контактних даних, а також логотип та гасло Макарова у повноколірному та одноколірному вигляді у форматі jpeg, текстове написання слогана, і чітке обґрунтування своєї ідеї та бачення. 

Приймання заявок триватиме до 15 травня на електронну адресу Макарівської селищної ради: makrada@ukr.net або makarivzmi@gmail.com. До фіналу вийдуть 5 найкращих робіт. Кращу пропозицію серед фіналістів визначать за результатами опитування на facebook-сторінці Макарівської селищної ради.  Переможець буде оголошений вже 25 травня. На нього чекає винагорода.


У Макарівській селищній раді кажуть – сподіваються на підтримку мешканців і активну участь, адже думка кожного мешканця має велике значення для подальшого розвитку Макарова.

Контакти для ЗМІ: (067) 9565818 (Віталій).


27-04-2018 /
Loading...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...