Чемпіонат України з ралі презентує новий сезон (видео)

25 апреля 2018 /

Український ралійний чемпіонат презентує новий сезон: 5 етапів у 5-ти областях, складні траси та унікальні учасники!

До підготовки календаря Комітет ралі Автомобільної Федерації України та безпосередньо організатори етапів доклали максимум зусиль. Тож  у новому сезоні на спортсменів чекають 5 унікальних етапів з гучними церемоніями відкриття та нагородження, складними трасами з різним покриттям (асфальт, грунт та гравій) та сильні суперники. Вперше з 2013 року  до участі у 1-му етапі першості вже заявилися  майже півтора десятки закордонних ралістів.

У цьому сезоні Чемпіонат України із ралі здобув генерального спонсора – паливну компанію Glusco. «Авторалі – захоплюючий та видовищний вид спорту. Тож, важливо давати поштовх та відкривати нові можливості талановитим учасникам, а всім українцям – яскраві емоції та відчуття драйву» - коментують у прес-службі Glusco.

Чемпіонат України з ралі презентує новий сезон (видео)

 

Презентація  Чемпіонату України з ралі відбудеться 25 квітня  о  13 годині  за адресою: м. Київ, Оболонський проспект, 1А (приміщення АЗК Glusco).

На презентації будуть присутніми відомі українські автоспортсмени: Володимир Петренко, Борис Ганджа, Антон Корзун, Денис Лохман, Денис Сидоров, Роман Козін, Володимир Гнатенко, Максим Шиков.


25-04-2018 /
Loading...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...