Львівські школярі й надалі їздитимуть громадським автотранспортом безкоштовно

20 апреля 2018 /

Учні шкільного віку безоплатно їздитимуть у громадському транспорті м. Львова підчас навчання. Відповідне рішення прийняла сесія Львівської міськради шляхом ухвали «Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку».

Львівські школярі й надалі їздитимуть громадським автотранспортом безкоштовно

 

Обґрунтовуючи це рішення міський голова Львова Андрій Садовий підкреслив: «Станом на сьогодні діти в шкільний період їздять безоплатно. І надалі будуть так їздити. Ухвала, яка голосуємо на сесії міської ради, дає більшу ясність в цьому питанні, тому що ми не будемо надавати жодних компенсацій перевізникам, це добра їхня воля возити дітей безоплатно. І це ми однозначно прописуємо в означеній ухвалі. Позиція у нас чітка – діти у Львові за проїзд у не платять в навчальний період».

Львівські школярі й надалі їздитимуть громадським автотранспортом безкоштовно

 

Натомість Гелена Пайонкевич, директорка юридичного департаменту ЛМР, коментуючи означене рішення зазначила: «Насамперед, ми пропонуємо встановити для дітей шкільного віку протягом навчального року та навчання з понеділка по п’ятницю, пільговий безкоштовний проїзд на автобусних маршрутах та міським електротранспортом загального користування. Тому й встановлюємо, що не підлягатимуть компенсації витрати автомобільних перевізників, які здійснюють надання послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Львові, надаючи пільговий проїзд дітям шкільного віку. Проте, така пільга надається лише за наявності документа про те, що дитина перебуває на навчанні».

 

Водночас голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка пояснив журналістам,  що міські приватні автотранспортні підприємства погоджуються безкоштовно возити учнів, але натомість вимагають від міськради компенсацій за пільгові перевезення інших категорій населення.

 

Ігор Галущак

Львів


20-04-2018 /
Loading...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...