--!>

В Україні відбудеться перший з 2013 року Інтернаціональний ралійний етап

19 апреля 2018 /

Українське ралі повертає міжнародний статус! Вперше з 2013 року на теренах держави відбудеться найінтернаціональніший ралійний етап, що об’єднає учасників з 5 країн світу! У списку заявлених екіпажі з Естонії, Латвії, Литви, Німеччини, Польщі та навіть Великобританії. 

 

І це, за словами організатора змагань – директора Галицького Автомобільного Клубу Сергія Єженкова, свідчення того, що український автоспорт стає ще більш привабливим та цікавим!  

У якості приймаючого міста для такої гучної події вже традиційно обрали курортне місто Трускавець, що максимально сприяє розвитку вітчизняного автоспорту  і вже другий рік поспіль гостинно приймає у себе найвидатніші автоспортивні етапи, підтверджуючи на світовому рівні туристичну привабливість нашої держави.

Наразі активну підтримку Чемпіонату України з ралі виявила відома паливна мережа Glusco.

Маршрут найцікавішого ралійного етапу року – це рекордні 3 дні змагань, 144 кілометри спецділянок з гравійним покриттям та 326 кілометрів загальної довжини траси, а також пролог перегонів просто центральними вулицями Трускавця.

Там же ввечері 4 травня відбудеться грандіозна церемонія відкриття і старту найінтернаціональнішого етапу останніх років. А от протягом дня, перед початком церемонії відкриття у місті прямо на центральній площі працюватиме експозиція ралійних фото та  виставка ралійних авто, де кожен бажаючий зможе поринути у світ автоспорту і навіть придбати фото з улюбленим екіпажем. 

 

Спеціальні гості заходу:DJ ANTAI та ALFONSO OLIVER!

Початок церемонії відкриття о 18-20 04 травня на площі Незалежності.

 

Дателі у релізі: 

 

В Україні відбудеться перший з 2013 року Інтернаціональний ралійний етап

  

В Україні відбудеться перший з 2013 року Інтернаціональний ралійний етап

 

 


19-04-2018 /
Погода, Новости, загрузка...