--!>

Ралі «IV Зимові вершини» відкриває новий ралійний сезон в Україні

08 февраля 2018 /

Новий ралійний сезон починається з єдиного зимового етапу -  ралі «Зимові вершини». Вже  четвертий рік поспіль Галицький Автомобільний Клуб на чолі з директором Сергієм Єженковим готує  для спортсменів снігову трасу у високогір´ї Карпат. 

Ралі «IV Зимові вершини» відкриває новий ралійний сезон в Україні

 

Маршрут  першого етапу нового сезону прокладений трасою минулорічного «Ралі Галіція». На гонщиків чекають урочисті церемонії  відкриття і нагородження в Амфітеатрі курортної  Східниці та старт в селі Урич. А от два наступні етапи «Кубку Карпат» стартуватимуть одночасно з етапамим Чемпіонату України з ралі, що дасть пілотам можливість заявитися у два заліки, і отримати додаткові очки.

 

Ралі «IV Зимові вершини» відкриває новий ралійний сезон в Україні

 

Заключний етап Національної Серії «Кубок Карпат» відбудеться 22 вересня і охопить одразу дві області - Львівську та Закарпатську. На цей  етап організатор та  місцева влада підготували гонщикам приємний сюрприз - абсолютно нове асфальтове покриття.

 

Традиційно зимовий етап у Карпатах приваблює найсильніших пілотів - чемпіонів України з ралі та навіть іноземних спортсменів.  

Загальна довжина траси «Зимових вершин 2018»  - 66, 08 км., з них 63,4 кілометри - спецділянки.

 

«Зимові вершини» відбудуться 10-11  лютого 2018 року. Урочисте відкриття змагань 10 лютого о 19 годині у селищі Східниця в Амфітеатрі.

Змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння Львівської облдержадміністрації та Галицького автомобільного клубу. Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

 


8-02-2018 /
Погода, Новости, загрузка...