Комфортний та швидкий автосервіс в центрі Львова

26 января 2018 /

Сервісні центри МВС розширюють перелік послуг, які автомобілістамбудуть надавати  у центрі Львова. Відтак зареєструвати новий транспортний засіб тепер можна не лише в оновленому центрі на вулиці Данила Апостола, а й у його відділені в приміщені ЦНАПу. Окрім цього тут з’явились й декілька інших автопослуг.

 

Комфортний та швидкий автосервіс в центрі Львова

 

Відтак у відділенні сервісних центрів МВС, яке працює у приміщенні ЦНАПу на вулиці Левицького, 67, окрім заміни посвідчення водія та видачі довідок про несудимість можна:

зареєструвати новий транспортний засіб;

перереєструвати транспортний засіб, у зв’язку зі зміною прізвища/місця проживання фізичних осіб, зміною найменування/адреси юридичних осіб;

зняти транспортний засіб з обліку у зв’язку з вибракуванням.

 

А за адресою вул. Данила Апостола, 11 можна отримати та замінити посвідчення водія, зареєструвати, перереєструвати та зняти з обліку транспортний засіб. Також тут працює екзаменаційний клас для складання іспитів зі знань правил дорожнього руху.

«Вже більше двох місяців ми працюємо у приміщенні ЦНАПу, де  надаємо лише дві послуги – заміна посвідчення водія та видача довідок про несудимість. За цей час вже понад 1000 громадян отримали комфортний та швидкий сервіс в центрі Львова. Тому ми прийняли рішення збільшити перелік послуг в цьому відділенні і почали з тих, що не потребують створення додаткової інфраструктури як, скажімо, майданчик для експертного огляду», - розповідає в. о. начальника регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Олександр Плашовецький. 

Отримати ж консультації та додаткову інформацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (044) 290-19-88, а також на офіційній сторінці в Фейсбук, або ж скористатися он-лайн сервісами – на сайті lvv.hsc.gov.ua.

 

Ігор Галущак

Львів


26-01-2018 /
Loading...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...