--!>

Фінальні етапи з ралі у Кубку Карпат вийшли на старт

14 октября 2017 /

14-16 жовтня у  Львівській області відбуваються фінальні етапи Національної ралійної серії «Кубок Карпат» - «5-ті Ворота України» та « 15-те Ралі Галіція». Цей вікенд стане найтривалішим ралійним вікендом року, оскільки охопить  3 дні. Спортсмени матимуть можливість довести  свою майстерність  на асфальтовому та гравійному покриттях.  Примітно, що у 2015 році саме ралі «Ворота України» поставило рекорд швидкості на спец.ділянках. До того ж, це єдиний етап в Україні, що відбувається виключно на асфальтовому покритті. Беззмінним організатором  етапів Національної  ралійної серій «Кубок Карпат» є Галицький автомобільний клуб на чолі з директором Сергієм Єженковим.  На прохання Турківської РДО  до регламну змагань були внесені зміни  і  урочисте відкриття змагань пройде  у Турківському районі у селищі Мохнате 14 жовтня о 18 годині. 15 жовтня спортсмени вийдуть на старт 3-го етапу Кубку Карпат, а вже наступного дня 16 жовтня перемістяться у  Сколівський та Дрогобицький райони, у с.Урич, де о 13-00 відбудеться старт першого автомобіля.

Картинки по запросу ворота україні 2017

 

 

16 жовтня о 20-00 у  смт. Східниця,в  Амфітеатрі відбудеться урочисте закриття змагань сезону 2017 і нагородження переможців етапу.

 

 

Особливу увагу організатори  приділяють підготовці дорожнього покриття та заходам безпеки, адже ралі – швидкий та видовищний спорт і глядачів просять знаходитися тільки у спеціально підготовлених зонах та дотримуватися правил безпеки. 

 

«V ВОРОТА УКРАЇНИ» - асфальт

 

Загальна довжина СД: 98,0 км

Загальна довжина маршруту: 104,28 км

Загальна кількість спец ділянок (СД): 4

Загальна кількість секцій: 2

Загальна кількість днів: 2

 

 «ХV РАЛІ ГАЛІЦІЯ» - гравій

 

Загальна довжина СД: 83,60 км

Загальна довжина маршруту: 130,22 км

Загальна кількість спец ділянок (СД): 4

Загальна кількість секцій: 2

Загальна кількість днів: 1

 

 


14-10-2017 /
Погода, Новости, загрузка...