--!>

УКРАЇНСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС-ГІБРИД ПОДОЛАВ 1200 КМ БЕЗ МЕРЕЖІ

08 сентября 2017 /

УКРАЇНСЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС-ГІБРИД ПОДОЛАВ 1200 КМ БЕЗ МЕРЕЖІ

Секрет тролейбуса - у двигуні, який модернізували співробітники депо У Кривому Розі. Криворізький тролейбус-гібрид став національним рекордсменом. "Рогатий" без електромережі подолав 1200 км. Як стало відомо, за три дні тролейбус проїхав три міста - Кривий ріг, Кропивницький, Житомир, і повернувся. 

За свою першу і рекордну подорож тролейбус жодного разу не зламався, а лише дивував водіїв на дорозі. Одного разу його навіть зупинили поліцейські за відсутність державних номерів. Але не оштрафували, адже електротранспорт може їздити без номерних знаків.

 

"Колеги з Житомира теж були здивовані. Перше запитання було, коли ми тільки приїхали "А чим вас притягли?". Ми відповідаємо: якщо б нас притягли, то сенсу в цьому пробігу не було б", - каже водій тролейбуса-рекорсмена Олег Бовт.

 

У Книзі рекордів України також не оминули таку цікавинку.

 

"Перший і найдовший в Україні пробіг тролейбусу на автономному ході з використанням дизель-генераторної установки. Маршрут пробігу: Кривий Ріг – Житомир – Кривий Ріг. Старт відбувся 04.09, фініш – 07.09.2017 року. Цей тролейбус подолав дистанцію 1200 кілометрів", - констатували представники Книги рекордів. 

 

https://www.5.ua/


8-09-2017 /
Погода, Новости, загрузка...