Ралі «Львівський стандарт» об'єднує

12 июля 2017 /

Історичне об'єднання: дві найвідоміші гоночні серії  - Кубок Карпат та Кубок Лиманів зійдуться в одному етапі.

IV етап Чемпіонату України з міні ралі

 

 

Вже 21-23 липня  у Дрогобицькому районі Львівської області відбудуться найунікальніші ралійні перегони - ралі «Львівський стандарт», заради якого  Чемпіонат України з міні-ралі  «Кубок Лиманів» кардинально змінив  географію.  Традиційно ці етапи проводяться  в Одеському регіоні, тепер же Лимани завітають до Карпат. Де й стануть частиною  великого авто спортивного свята – ралі «Львівський стандарт», організатором якого є Галицький Автомобільний Клуб. При цьому, за словами організаторів, з точки зору спортивної складової  перегони будуть захоплюючими, адже мають гравійне покриття, а  траса прокладена з великим перепадом висот, швидкісними прямими ділянками та  живописними лісовими відрізками з вузькими поворотами. Тож, можна чекати нових рекордів, особливо у повнопривідному класі. Утім і для решти учасників «Львівський стандарт» стане справжнім випробуванням. Особливу увагу організатори  приділяють підготовці дорожнього покриття та заходам безпеки, адже ралі – швидкий та видовищний спорт і глядачів просять знаходитися тільки у спеціально підготовлених зонах та дотримуватися правил безпеки.

 

Урочиста церемонія відкриття змагань відбудеться у самому центрі курортного Трускавця, що прийматиме автоперегони вже вдруге у цьому році.  Там на Майдані Незалежності о 19-00 22 липня і буде даний старт найунікальнішиму ралійному етапу – ралі «Львівський стандарт».

 

23 липня  учасники перемістяться  у с.Уличне за Дрогобицького району, звідки почнуть долати свої «бойові» кілометри і де ввечері на Міському стадіоні отримають  заслужені Кубки та овації глядачів.  

 

                                               Опис траси змагань

для "Кубку Лиманів"                                    для "Кубку Карпат"

Загальна довжина СД - 112,2 км                    Загальна довжина СД - 93,5 км

Загальна довжина маршруту - 162 км              Загальна довжина маршруту - 135 км

Кількість СД - 6                                        Кількість СД - 5

Кількість секцій - 2                                    Кількість секцій - 2

Дорожнє покриття СД –гравій                        Дорожнє покриття СД –гравій

 

 

Довідка:

 

Національна серія з ралі «Кубок Карпат»:

Це класичне ралі, що передбачає змагання екіпажів на дорогах загального користування, перекритих для громадського транспорту  та людей на  час проведення перегонів.   Традиційно «Кубок Карпат» проводиться на Заході України. 

 

Чемпіонат України з міні – ралі «Кубок Лиманів» :

Міні-ралі є однією з форм класичного ралі, що проводиться на обмеженій кількості спец.ділянок, що екіпажі долають по кілька разів у двох напрямках. Головною відмінністю міні-ралі  є закрита та закільцьована траса, що не проходить через дороги загального користування. Географія «Кубку Лиманів» - Одеська та Миколаївська області.

 

 

 

 

 


12-07-2017 /
Loading...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...