У Львові вперше в Україні запустили безконтактну оплату за паркування авто

12 июля 2017 /

Завдяки співпраці ЛКП «Львівавтодор» з ПриватБанком, у Львові з’явилась можливість оплатити паркування автомобіля смартфоном, через Privat24. Цей новий  зручний сервіс для українських міст також розробив ПриватБанк.

 

 

У Львові вперше в Україні запустили безконтактну оплату за паркування авто

 

 

 

Відтепер кожен львів’янин-автовласник зможе оплачувати парковку за допомогою мобільного банку, що, звісно, безпечніше, зручніше та швидше за готівковий розрахунок. Зазначимо, що ця послуга запускається вперше в Україні. Отож користувачам Privat24 під час оплати за паркування не потрібно похапливо шукати готівку. Адже оплата триває декілька секунд, і для цього навіть не треба виходити з авто та спілкуватися з паркувальниками, серед котрих, на жаль, трапляються й не чисті на руку.

Таким чином клієнти ПриватБанку мають можливість оплатити через Privat24 парковку на всіх паркувальних майданчиках ЛКП «Львівавтодор». А все, що треба для цього зробити – знайти в месенджері Privat24  позицію «Парковка», визначити геопозицію, зазначити номер авто та обрати термін паркування. Після визначення платіжної картки, з якої буде проведено оплату, залишається отримати  лише підтвердження.

Ігор Галущак

 

Львів


12-07-2017 /
Loading...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...


SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...