--!>

Львівобленерго надбало парк енергоощадних автівок

05 февраля 2017 /

Щоби якнайшвидше відновлювати електропостачання ПАТ «Львівобленерго» нині активно оновлює автопарк аварійних бригад — міняє російські УАЗи на японські Mitsubishi.

Львівобленерго надбало парк енергоощадних автівок

 

«Наприкінці 2016 року ПАТ «Львівобленерго» придбало 8 автомобілів марки Mitsubishi L-200, якими будуть забезпечені оперативно-виїзні бригади енергетиків», — розповідає заступник директора СО «Львівенергоавтотранс» ПАТ «Львівобленерго» Тарас Костів. – Відтак на нових авто їздитимуть енергетики оперативно-виїзних бригад Львівщини — це працівники, які найпершими прибувають на місце аварії та ремонтують електромережі».

 

Адже до нещодавна основний автопарк оперативно-виїзних бригад Товариства складався із УАЗів. Саме всюдиходи, знані в народі як «буханки» вважалися найпрохіднішими у важких дорожніх умовах пригірської Львівщини. Проте, сьогодні Товариство відмовляється від цих авто з кількох причин. Найперша та основна причина — УАЗ є автомобілем країни-агресора. Крім того, сьогодні ці автомобілі фізично та морально застаріли, адже це модель 1968 року. Запчастини до них надходять нерегулярно, а їх якість залишає бажати кращого. Тому у ПАТ «Львівобленерго» почали шукати аналог.

 

Натомість у порівнянні із УАЗ, Mitsubishi мають низку переваг. Найперша — норма споживання палива у японських автомобілів вдвічі менша, ніж у «буханок». До того ж «японці» працюють на дизельному пальному, яке дешевше від бензину. Ресурс двигуна в УАЗ до капремонту - 100 тис. км, а заявлений ресурс у Mitsubishi L-200 — 1 млн. км. Крім того, ці автомобілі є повнопривідними, що є необхідним у важких дорожніх і погодних умовах Львівщини, в яких зазвичай працюють енергетики. Ці авто вже зарекомендували себе, як надійні та економічно вигідні.

 

Нові автомобілі поїдуть у чотири райони Львівщини: Бориславський, Пустомитівський, Стрийський та Жовківський райони електромереж, а три машини залишаться у Львові.

 

Ігор Галущак

 

Львів


5-02-2017 /
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...