Continental представить серед інновацій цифровий проекційний дисплей для вантажівок і автобусів

29 июля 2016 /

 

На міжнародній виставці комерційних автомобілів (IAA) Commercial Vehicles 2016 компанія Сontinental представить HUD-дисплеї для підвищення безпеки та ефективності комерційних автомобілів. Основна користь head-up дисплеїв полягає в тому, що водії отримують необхідну під час керування автомобілем інформацію прямо перед очима, не відволікаючись від дороги. Сontinental постачає два базові види таких дисплеїв для автовиробників.

Continental представить серед  інновацій цифровий проекційний дисплей для  вантажівок і автобусів

Перший – проекційний дисплей для вітрового скла, розроблений спеціально для популярних в США вантажівок з пласким вітровим склом. Інший проектує зображення на прозорий диск (так званий оптичний індикатор на вітровому склі). Ця модель підходить для транспортних засобів, якими зазвичай користуються у Європі, наприклад, з нахиленим під кутом вітровим склом. «Ми вважаємо, що head-up дисплей – це важлива складова майбутнього діалогу «людина-машина» для посилення безпеки вантажних автомобілів, коли водій завчасно отримує інформацію про заплановані автомобілем маневри під час автоматизованого керування», – пояснює Майкл Руф, керівник відділу комерційного транспорту і автозапчастин в Continental.

Під час прес-конференції IAA, що відбудеться 21 вересня (10:30 -11:00) в залі №3 у Конгрес-центрі, компанія Сontinental представить результати дослідження Mobility Study щодо можливостей, які відкривають цифрові технології в галузі вантажних перевезень. Дослідження для компанії здійснив інститут ринкових і соціологічних досліджень infas. 

 

 


29-07-2016 /
Loading...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...