SHELL ВИНАГОРОДЖУЄ ЛОЯЛЬНИХ КЛІЄНТІВ

31 мая 2016 /

В мережі АЗС Shell визначили перших переможців в акції «Літо у Європі починається на Shell». Перший з них уже отримав сертифікат на подорож до однієї з європейських країн, а другий відправиться до Парижу. Відповідаючи на потреби українських споживачів, Shell вже понад 1,5 роки пропонує лояльним клієнтам не тільки корисні подарунки, але й яскраві враження і можливість відпочити, а цього разу – відкрити Європу.

SHELL ВИНАГОРОДЖУЄ ЛОЯЛЬНИХ КЛІЄНТІВ

Під час нової промо-акції, яку Shell організував спільно з туристичним оператором TUI Ukraine, передбачені щотижневі розіграші подорожей до Європи –

Чорногорії, Греції, Хорватії, Франції, Іспанії та Кіпру. Акція триватиме протягом 4 місяців з 17 травня до 11 вересня, тож головний приз сертифікат на подорож на двох отримають 17 переможців. Крім того, призовий фонд налічує ще майже 28 тисяч подарунків – знижки на пальне на АЗС Shell сертифікати на подорожі та знижки від TUI Ukraine, SMART-бали, корисні речі для подорожей тощо.

Підхід мережі АЗС Shell до промо-кампаній – це ще один прояв втілення стратегії «Ласкаво просимо до Shell», спрямованої на створення гостинної атмосфери на АЗС, побудову відкритих і щирих взаємовідносин з клієнтами і задоволення їхніх актуальних потреб. “Відпочинок – це емоційний подарунок, особливо доречний влітку.

Прагнучи віддячити нашим клієнтам за лояльність і розвивати дружні та відкриті стосунки з ними, ми знову запропонували подорожі в якості головного призу в промо-кампанії. Минулого року наші клієнти, заправившись якісним пальним, скористалися можливістю виграти подорож мальовничими куточками України, а також на курорти Туреччини та Єгипту. Ми переконані, що морські курорти Європи, які поки невідомі багатьом українцям, і романтична

Франція цього разу стануть для них справді приємним сюрпризом», – говорить Світлана Лебедєва, директор департаменту маркетингу «Шелл Рітейл Україна».

Перший переможець в акції – киянин Олександр Квасівка, який в результаті випадкового комп’ютерного вибору став щасливим власником сертифікату на

подорож на двох до однієї з країн Європи за його вибором – Чорногорії, Греції, Хорватії, Іспанії чи Кіпру. Олександр зізнався, що вперше у житті виграв великий приз: «Я став постійним клієнтом мережі АЗС Shell рік тому, як тільки придбав авто. Про акцію дізнався випадково, коли, як зазвичай, заправив автомобіль найкращим пальним –V Power Nitro+. Я дуже здивувався і навіть не повірив, коли мені зателефонували і повідомили, що я виграв такий приз, оскільки завжди скептично ставився до будь-яких розіграшів. А тепер збираємося з дружиною у мандрівку і дуже вдячні Shell і TUI Ukraine за таку можливість».

Розіграш мандрівок відбувається щовівторка, і сьогодні визначився ще один переможець – Світлана Трощій, яка отримає в подарунок сертифікат на подорож. Із запуском стратегії «Ласкаво просимо до Shell» з початку минулого року компанія започаткувала традицію винагороджувати кращих співробітників, які працюють на АЗС, такими ж призами, що отримують клієнти. Таким чином персонал активніше залучається до просування промо-акцій і водночас отримує турботу з боку компанії, що збільшує зацікавленість у роботі і сприяє створенню загальної гостинної атмосфери. Протягом дії нової промо-акції серед працівників АЗС буде розіграна подорож до Туреччини.

Згідно з умовами акції «Літо у Європі починається на Shell», розіграш відбувається щотижня серед власників картки Shell SMART, які заправились від 25 літрів будь-якого пального та зареєстрували акційний код. У разі заправки преміальним пальним Shell V-Power Nitro+учасники отримують подвійні шанси на перемогу в акції. Перевірити переможні коди та дізнатися детальні умови акції можна на сайті акції https://tui.shellsmart.com.ua.

 


31-05-2016 /
Loading...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...


SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...