FAU нагородила переможців Чемпіонатів та Кубків України

30 марта 2016 /

160 номінацій, серед яких 18 командних у 10 дисциплінах  та майже 400 спортсменів.  ФАУ провела нагородження чемпіонів  та призерів з автоспорту 2014-2015 років.  Серед нагороджуваних як професійні спортсмени, так і  діти та підлітки. Найбільшу увагу привернули до себе випускники "Дитячої академії картингу". А саме Валерія Щиголева, яка стала Чемпіонкою з картингу в 2014-му клас "60", і Маргарита Щиголева - "бронзовий" призер Чемпіонату в 2015-му клас "60". Вони ж, а також Єлизавета Чорна були переможцями та призерами в Кубках з картингу, а Ганна Півень - призер в Трофеї "Ротакс" в 2014/2015-м.

Не можливо не згадати команду "Інгул-карт" з міста Києва, представники якої принесли їй чотири титули командного Чемпіона за два останні роки. А Тарас Максимов – Чемпіон з кросу у 2-й і 3-й групах багі в 2014-му, а також Чемпіон з кросу і Володар Кубка з кросу в 3-й і 4-й групах багі в 2015-му - шість "титулів" за два роки.  Владислав Середенко – Чемпіон з міні-ралі серед перших водіїв в 2015-му клас Р6 - він неповнолітній і виступає за спецдозволом в "дорослій" дисципліни.  Володимир Петренко - двічі абсолютний Чемпіон з гірських гонок в 2014/2015-м (в 2015-му ще й в класі А4); Володар Кубка України з ралі серед перших водіїв в групі 4WD в 2014-му; двічі Чемпіон України з ралі серед перших водіїв в групі У4000 в 2014/2015-му - шість "титулів" за два роки, але в двох дисциплінах. 

Родичі Віталій Хижун, Дмитро Хижун, Віталій Хижун молодший, Хижун Едуард в 2014-му вибороли два перших місця та одне друге в Кубку з кантрі-кросу, а в 2015-му ще одне друге та два третіх місця в Чемпіонаті з кантрі-кросу - така собі найбільша сімейна династія призерів за останні два роки.

Денис Сидоров / Микола Романов - стали в перший раз Чемпіонами з ралі в 2015-му (абсолютний залік і клас N4), а також перші в історії Чемпіони України з міні-ралі в 2015-му (абсолютний залік і клас Р8) - у кожного по ЧОТИРИ титулу в 2015-му.  Роман Козін та Сергій Вансович, які на унікальному автомобілі  здобули перемогу у класі У 2000 за підсумками 2015 року.

FAU нагородила переможців Чемпіонатів та Кубків України

Урочиста церемонія нагородження переможців та призерів традиційно викликала великий суспільний резонанс, на ній були присутні відомі спортсмени, організатори змагань та спортивні судді, представники команд та партнерів ФАУ, органів державної влади, місцевого самоврядування тощо. Треба відзначити наших найтитулованіших переможців. Так, в номінації «Крос» переможцями стали: Бородавченко Костянтин з міста  Кременчук (5 разовий Чемпіон України з кросу) та Максимов Тарас з міста Харкова (4 разовий Чемпіон, в 2015 - 2 рази). В номінації «Трофі-рейд»: Позняк Іван, м. Запоріжжя (4 разовий Чемпіон, Член Комітету спортсменів ФАУ) та Рахмайлов Євген (3 кратний Чемпіон). Гонтовий Павло з міста Києва (14 разовий Чемпіон в різних дисциплінах) став переможцем в номінації «Міні-ралі», а Євтушенко Андрій з Києва (3 разовий Чемпіон, в 2015 2-х кратний) – в номінації «Кільце».

Потрібно також зауважити, що нагороджувалися також ветерани автомобільного спорту та кращі спортивні судді. Окрім цього був нагороджений кращий організатор - Руслан Савкін, котрим в 2015 році проведено перший Чемпіонат України з кантрі-кросу з 8 етапів.

Автомобільна Федерація Україні висловлює впевненість, що спортивний сезон  2016 року, стане ще більш насиченим  різноманітними спортивними заходами та принесе нові перемоги та спортивні добутки!


30-03-2016 /
Похожие новости

FAU відкриває автомобільний сезон 2016 року

2016 рік прготував шанувальникам автомобільного спорту чимало цікавих сюрпризів: старт нового сезону, технічний фестиваль OldCarLand та «Фестиваль Швидкості — Україна». У

У Львові стартує Ралі Галіція

  Вже за годину у с.Миколаїв почнуться адміністративні та технічні перевірки, а екіпажі відправляться на ознайомлення із трасою. Після 16 години всі учасники перемістяться у Львів до ТРЦ

Українські байкери закрили сезон грандіозним мотопробігом

Українські байкери за підтримки мережі автозаправних комплексів «БРСМ-Нафта» закрили сезон грандіозним мотопробігом Легендарні українські байкерські клуби за підтримки національної мережі

depo.ua та m2motors розшукують папараці

  depo.ua та відомий автоспортивний проект m2motors оголосили змагання на найкраще фото з екіпажем команди m2motors під час ралі "Галичина 2015"

Мотопробіг «Навколо України» - прем’єра фільму

  20 квітня 2015 року відбудеться прем’єра фільму про унікальну подорож навколо України. 2 роки тому Сергій Малик встановив новий рекорд, проїхавши вздовж державного кордону України 7923
Коментарии к статье:   FAU нагородила переможців Чемпіонатів та Кубків України


Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Погода, Новости, загрузка...


SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...