FAU відкриває автомобільний сезон 2016 року

24 марта 2016 /

Автоспорт в Україні повертає минулу популярність. Станом на минулий рік відбулися 139 автомобільних змагань,  14 Чемпіонатів та Кубків України з кільцевих гонок, ралі, картингу, кросу, гірських гонок, міні-ралі, дріфтингу, дрег-рейсінгу, кантрі-кросу та трофі-рейдів, низка національних серій у інших дисциплінах автоспорту, у яких стартували понад 4,5 тисячі учасників. Про це ішлося під час  прес-зустрічі за участі представників ФАУ та журналістів. 

За словами голови КАС Миколи Шредера, вже 26 березня у будівлі КМДА відбужеться урочиста церемонія нагородження переможців одразу двох років 2014-2015. У різних дисциплінах та номінаціях нагороди отримають майже 400 спортсменів.  

FAU відкриває автомобільний сезон 2016 року

А 2016 рік принесе ще більше цікавих заходів та змагань. Серед них технічний фестиваль OldCarLand та «Фестиваль Швидкості — Україна».

Тож, вже 22-24 квітня всі бажаючі зможуть долучитися до заходу OldCarLand, що у минулому році став одним з наймасовіших фестивалів історичних автомобілів.

FAU відкриває автомобільний сезон 2016 року

Утім найвизначнішою подією має стати «Фестиваль Швидкості — Україна», присвячений святкуванню 25-ої річниці автомобільного спорту в незалежній Україні. Під час заходу відбудеться  «Битва націй», в якій візьмуть участь команди із декількох країн. Україна на фестивалі буде представлена командою з чинних чемпіонів різних дисциплін автоспорту.

 


24-03-2016 /
Loading...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...


SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...