Чи врятує автомобіль від удару блискавки

01 октября 2015 /

Продовжимо тему природних явищ та автомобіля. І сьогодні з’ясуємо, чи може блискавка завдати шкоди водієві та авто під час руху. 
Але, для початку, уточнимо: середня довжина блискавки становить 2,5 кілометри, хоча деякі розряди бувають завдовжки 20 кілометрів. Теорія про те, що можна вирахувати час від спалаху блискавки та самого удару, дійсно має підґрунтя – це 1 кілометр за 3 секунди. 

Чи врятує автомобіль від удару блискавки

А тепер до теми: якщо вас застигла гроза – більш безпечного місця ніж автомобіль, за винятком будинку, ви не знайдете! Щоправда, мова йде про звичайну машину, кабріолети та гольф-мобілі – у рахунок не йдуть. Салон автівки ізольований від залізного кузову, а гумові ковдри – надійний захист від струму. Утім дверних ручок та інших металевих частин в салоні торкатися таки не варто. 

Тож, для пасажирів удар блискавки безпосередньо в автомобіль, загрози не становить. А от рухатися в авто під час грози таки не варто, оскільки при потраплянні блискавки в машину, з ладу може вийти електроніка.

 

Технічний партнер комади: https://www.facebook.com/www.exist.ua?pnref=story


1-10-2015 /
Похожие новости

depo.ua та m2motors розшукують папараці

  depo.ua та відомий автоспортивний проект m2motors оголосили змагання на найкраще фото з екіпажем команди m2motors під час ралі "Галичина 2015"

Может ли ветер сдуть автомобиль с трассы

  Як би не хотіли продовження літа – осінь неминуче наближається. А разом із нею – дощі, грози та навіть град. Тож, сьогодні я дам відповіді на питання: наскільки ж безпечним або

Суд визнав дороги в Полтаві непроїздними

  Начальник комунального підприємства, на яке в Полтаві покладений опікуватися станом доріг – «Міська шляхо-експлуатаційна дільниця», оштрафований на тисячу двадцять гривень.

Налоговая объяснила когда придется платить акциз за переоборудование авто

  Как уже сообщал AUTO-Consulting, с 1 января вступили в силу изменения в Налоговый Кодекс закон 28.12.2014 № 71-VIII, согласно которым при переоборудовании авто из грузового фургона в

Дакар наближається! До старту у Лімі - 4 дні!

Менше ніж за тиждень стартує головна автоспортивна подія у категорії "ралі-рейд" - найважчий та найцікавіший марафон у світі "Дакар 2013". Отже, які сюрпризи приготує він цього року нам -
Коментарии к статье:   Чи врятує автомобіль від удару блискавки


Погода, Новости, загрузка...
Loading...
Погода, Новости, загрузка...


SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...