Україна виступить на Africa Eco Race 2013!

27 ноября 2012 /
Завдяки підтримці однієї з найпотужніших будівельних компаній України - ХК «Київміськбуд», перша українська команда стартує в ралі-рейді «Africa Eco Race 2013» на автомобілі національного виробництва «ВЕПР».

Україна виступить на Africa Eco Race 2013!


Ралі рейд «Africa Eco Race» - проходить за маршрутом африканського варіанту «Dakar». Стартує поблизу від знаменитих французьких Піренеїв, в місті Сен-Сіпрієн. 27 грудня учасники ралі зберуться там для проходження адміністративних та технічних формальностей. За кермом українського автомобіля буде Сергій Малик - президент клубу.

На наступний день караван переїде в іспанську Альмерію для навантаження на пором до марокканського Надору, звідки і почнуться захоплюючі спортивні баталії на трасі затвердженого маршруту "Africa Eco Race 2013" через Марокко, Мавританію та Сенегал.
Фініш - 8 січня 2013 року в сенегальському Дакарі.

Київський міський автомотоклуб висловлює щиру подяку ПАТ «ХК «Київміськбуд» та особисто Голові правління-Президенту компанії Ігору Миколаєвичу Кушніру за порозуміння та підтримку під час підготовки команди КМАМК до участі в міжнародних змаганнях «Africa Eco Race 2013».

27-11-2012 /
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
Погода, Новости, загрузка...